Darmowa dostawa (0 zł) InPost następnego dnia na WSZYSTKIE zamówienia na terenie Polski.

Dostawa i zwroty

Nasze paczki staramy się wysyłać w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Czasami zdarza się, że może to potrwać 48 godzin, ale dokładamy wszelkich starań, aby ten czas był jak najkrótszy.

Oferujemy następujące formy dostawy:

Koszt i czas dostawy zależą od wybranej formy i adresu docelowego i zawsze są podawane do Twojej akceptacji przed złożeniem zamówienia. Przy zakupie przekraczającym kwotę 250 zł brutto, przesyłka Twojego zamówienia będzie darmowa.

Wszystkie płatności w naszym sklepie obsługuje PayU (https://poland.payu.com/).

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych produktów spełniała wymagania naszych klientów. Jeżeli jednak nie jesteś zadowolony/a lub ze swojego zamówienia, koniecznie skontaktuj się z nami na hello@hempjuice.pl i daj nam znać co było nie tak. Nasz zespół zbada Twoją sprawę i skontaktuje się z Tobą z propozycją rozwiązania tej sytuacji, nie później niż w ciągu 7 dni od wysłania maila z opisem. Zależnie od naszych uzgodnień może to być wymiana produktu na nowy, zwrot zapłaconej ceny lub zwrot w postaci bonu do wykorzystania w naszym sklepie. Jako sprzedawcy odpowiadamy za wady produktu zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego i ustawy o prawach konsumenta.

Przed złożeniem zamówienia koniecznie zapoznaj się z naszym Regulaminem i Polityką Prywatności.